Про компанію «АВР ПЛЮС»

Амбітна, іноваційно орієнтована команда компанії «АВР ПЛЮС» з багаторічним досвідом роботи на цивільних, промислових, інфраструктурних, енергетичних, сільськогосподарських та інших об’єктах, що має за мету сталий розвиток з отриманням прогнозованого прибутку шляхом надання якісних послуг в сфері інжинірингу.

Проектування інженерних систем та мереж – всі стадії, проходження експертиз. Розробка концепцій інженерного забезпечення для оптимізації капітальних та експлуатаційних витрат, обстеження майданчика під забудову для оцінки можливостей існуючої інфраструктури (розробка варіантів) по інженерному забезпеченню майбутнього об’єкту, ТЕО інвестицій в контексті інженерного забезпечення.

Продаж обладнання – сухих трансформаторів, обладнання РП, ТП-10/6/0,4 кВ, автоматичних вимикачів, диференційних реле, контакторів, пускачів, реле, перетворювачів частоти, пристроїв плавного пуску електродвигунів, обладнання автоматизації SCHNEIDER ELECTRIC та інших виробників.

ДБЖ (UPS) (джерел безперебійного живлення), стабілізаторів напруги, дизельних генераторів, нагрівальних кабелів, обладнання блискавкозахисту та заземлення

Виробництво, електрощитового обладнання, низьковольтних комплектних пристроїв (НКП)

Електромонтажні роботи та послуги електровимірювальної лабораторії

Впровадження автоматизованих систем управління технологічними процесами (АСУ ТП) і систем диспетчерського управління (АСДУ)

Втілення рішень щодо багатозонних аудіосистем для квартир, будинків, готелів, офісів, ресторанів. Обладнання і аксесуари провідних американських і японських виробників дозволяють реалізовувати найбільш сміливі ідеї та побажання Замовника, беручи до уваги індивідуальні акустичні властивості конкретних приміщень, особливості інтер’єру і стилю, різноманіття засобів керування (тач панелі, пульти, смартфони тощо)

Розробка та втілення енергоефективних та екологічно безпечних рішень

Управління проектами будівництва інженерних мереж та систем

Обслуговування інженерних систем підприємств

Введення об’єктів в експлуатацію.

Запорукою успішного розвитку компанії «АВР ПЛЮС» є вдосконалення системи менеджменту через зворотній зв’язок від споживачів та швидке і гнучке реагування на побажання Замовників та зміни ринку з дотриманням сучасних вимог до енергетичної ефективності та екологічної безпеки.

Завжди раді бути корисними для Вас

Відгуки наших клієнтів

отзыв о компании АВР ПЛЮС 2020
отзыв о компании АВР ПЛЮС Киев Украина (2)
отзыв о компании АВР ПЛЮС Киев Украина (2)
отзыв о компании АВР ПЛЮС Киев Украина (2)
отзыв о компании АВР ПЛЮС Украина
отзыв о компании АВР ПЛЮС Украина

Попереднє
Наступне