Пункти, шафи, щити розподілу енергії

Виробництво пунктів, шаф і щитів розподілу енергії за технічним завданням Замовника для житлових, комерційних, офісних будівель і приміщень і торгово-розважальних і бізнес центрів. Виробляємо сучасні, красиві, компактні і надійні щити розподілу енергії з використанням сучасних комплектуючих надійних постачальників електротехнічної продукції.

Наші принципи вирішення поставлених завдань

 • Гнучкість і швидкість в рішеннях
 • Енергетична ефективність
 • Екологічна безпека
Пункти, шафи, щити розподілу енергії Київ, Україна

Пункти, шафи, щити розподілу енергії Київ, Україна

Сучасні і надійні рішення електропостачання та автоматизації

для офісів і бізнес центрів
для кафе, ресторанів, готелів
для приватного будинку і апартаментів
для магазинів і торгово-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для медичних центрів

Розподільні пристрої складають основу ланцюгів токораспределения силових і освітлювальних установок побутового та промислового призначення. Розподільні шафи, щити і пункти поставляються в заводській збірці або збираються на замовлення за типовими і індивідуальними схемами.

Розподільчий щит – що це?

Розподільчий щит, пункт або шафа – одна з різновидів низьковольтного комплектного пристрою, призначена для прийому, розподілу та обліку електроживлення, що застосовується в системах одно- і трифазного струму під напругою до 1 кВ. Крім того, розподільний пункт електроенергії охороняє мережу від понад проектний навантажень і коротких замикань, також пристрій використовується для рідкісних включень і відключень ліній групових електроланок (до 6 циклів), пуску асинхронних двигунів і захист від електротравм.

Вміст розподільного щита

Розподільчий являє собою металевий або пластиковий ящик з дверцятами, в якому розміщені комутаційні, захисні і вимірювальні прилади. Спосіб монтажу залежить від типу пристрою: щити оснащуються монтажними панелями, шафи – модульними корпусами. Комплектація розподільних пристроїв обмежується апаратами, необхідними для розподілу струмів в межах одного приміщення, поверху або функціональної зони; в мінімальний комплект обладнання входять:

 • вступний вимикач навантаження;
 • пристрій захисного відключення;
 • шини, клеми і інші комутаційні елементи;
 • лічильник споживаної енергії;
 • захисне та контрольне обладнання;
 • елементи слабкострумових мереж (опціонально).

розподільні пункти підключається до зовнішніх відходить ланцюгах; одна з них використовується для підведення живлення; для захисту від несанкціонованого доступу замки дверей на замок, а електромонтажна схема і контакти закриваються металевим екраном, який кріпиться до щита за допомогою затискачів. Оболонку шафи займає рама шасі з автоматичними вимикачами; входять і відходять електролінії підключаються до нульової шини; в окремих випадках встановлюється ізольована нейтраль.

Варіанти виконання

Конструктивне виконання розподільні пункти варіює залежно від масштабу і функцій силового обладнання; призначення пристроїв відображається в номенклатурі серій. Розглянемо коротко п’ять основних типів розподільних пунктів, на яких базуються всі відомі модифікації і спеціальні рішення:

 • головні розподільні щити – виконують основний розподіл електроживлення в низьковольтних системах;
 • вступні та ввідно-розподільні пристрої – здійснюють введення, розподіл і облік електроенергії в приміщенні;
 • розподільні пункти – обслуговують малогабаритні приміщення і відокремлені ділянки приміщень
 • обліково-розподільні щити – збираються на DIN-рейку з використанням модульної апаратури з метою розподілу та обліку енергії кінцевим споживачам.

Для коректного функціонування розподільних пристроїв всіх типів є потреба у професійному розрахунок обладнання і суворе дотримання техніки монтажу. ТОВ «АВР ПЛЮС» виконує проектування і монтаж розподільних щитів; наші фахівці допоможуть підібрати підходящу апаратуру і оптимізувати роботу електромережі.

Виготовлення пунктів, шаф і щитів розподілу енергії

На сьогоднішній день поширені розподільні пункти 380/220 В з використанням рубильника-роз’єднувача на вводі і запобіжників типу ПН2 (частіше) і ПР-2 (рідше) в якості захисних апаратів як одно-, так і трифазних ліній. Це ненадійно і завдає клопоту в умовах реальної експлуатації. Часто ці збірки встановлюють в адміністративних приміщеннях, коридорах і інших місцях, доступних не тільки для електротехнічного персоналу. Захисні огорожі (панелі) в таких розподільних пунктах зазвичай відсутні, а це потенційно небезпечно.

Конструктивні рішення від «АВР ПЛЮС»

Актуальним рішенням, на сьогоднішній день, є модернізація розподільної шафи з заміною ввідного рубильника на сучасний автомат або рубильник (навіть з видимим розривом контактів), а ліній напруги – на модульні автоматичні вимикачі, при цьому корпус монтажного шафи з ошиновкой можна залишити без змін; або ж повна заміна монтажного шафи на новий, більш компактний і естетично привабливий з надійною апаратурою захисту. Наявність аксесуарів для з’єднання електричних елементів і їх безпечної експлуатації дозволяє отримати на виході компактний щит на ту ж саму потужність, повністю придатний до використанню не електротехнічним персоналом (хоча в умовах робочого місця допуск з електробезпеки хоча б початкових груп повинен бути у кожного).

Як розподільних щитів кінцевого розподілу поширені модульні щити, для великих вузлів представлений широкий вибір монтажних шаф з різного матеріалу, що дозволить задовольнити навіть найвибагливішого дизайнера на нових і ремонтованих об’єктах. Фахівці нашої компанії працюють з усіма видами розподільного обладнання і з радістю допоможуть вам у його підборі як з технічної, так і з естетичної точки зору.

Сертифікати і ліцензії

Сертифікат офіційного партнера щітовіка Schneider Electric
Сертификат официального партнера щитовика Shneider Electric
Перелік видів робіт з будівництва об'єктів
Перечень видов работ по строительству объектов
Ліцензія державної архітектурно-будівельної інспекції України
Лизензия государственной архитектурно-строительной инспекции Украины
Дозвіл на роботи
Разрешение на работы

Власне виробництво

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних комплектуючих, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Використовуємо тільки надійні комплектуючі відомих світових виробників

Ціни на електротехнічні послуги

01

Ціни на електротехнічні послуги залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об'єкті.

02

Ціна на електротехнічні послуги значно нижче якщо ви замовляєте проектування, виробництво і монтаж у нашій компанії.

03

Точна вартість електротехнічні послуги озвучується при розрахунку кошторису поставленого завдання.

Відгуки наших клієнтів

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!

Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування