Ввідно-розподільні пристрої (ВРП)

Виробництво ВРП, ввідно-розподільних пристроїв за технічним завданням Замовника для житлових будинків, промислових підприємств, офісних будівель, торгово-розважальних і бізнес центрів. Виробляємо щити ВРП розподільних пристроїв 6 і 10 кВ різних типів підстанцій, з Коплекти Schneider Electric представлених осередками SM6, RM6, PremSet, MC Set.

Наші принципи вирішення поставлених завдань

 • Гнучкість і швидкість в рішеннях
 • Енергетична ефективність
 • Екологічна безпека
Ввідно-розподільні пристрої (ВРП) Київ, Україна

Ввідно-розподільні пристрої (ВРП) Київ, Україна

Сучасні і надійні рішення електропостачання та автоматизації

для офісів і бізнес центрів
для кафе, ресторанів, готелів
для приватного будинку і апартаментів
для магазинів і торгово-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для медичних центрів

При заживлення електромереж з великим числом енергоспоживачів важливо забезпечити можливість концентрації контрольно-облікової та захисної апаратури в одному місці. Вигода очевидна – крім підвищення керованості, це забезпечує захист обладнання від небажаного впливу ззовні і несанкціонованого доступу. З цим завданням добре справляються ввідно-розподільні пристрої – універсальний тип низьковольтних пристроїв, придатний для експлуатації в житлових будинках і громадських установах, а також на виробництві.

Що таке ввідно-розподільний пристрій (ВРП)?

В узагальненому вигляді ввідно-розподільний пристрій типу ВРУ є електроустановку для прийому, обліку та розподілу енергетичних ресурсів в системах трифазного змінного струму. ВРУ також виконує захисні функції – стабілізує роботу мережі, згладжує перешкоди, запобігає витоку струму, перевантаження, короткі замикання, перегрів і інші нештатні ситуації. Відмітна риса ВРУ – можливість оперативного включення і виключення електроприладів, підключених до відповідних і відходять електроліній.

Різновиди водно-розподільних пристроїв (ВРП)

Комплектація ВРУ варіює в широких межах; ключові параметри розраховуються індивідуально і відображаються в проектній документації. Відповідне ввідно-розподільний пристрій підбирається в залежності від функціоналу і властивостей електромереж; різні типи ВРУ виділяють в категорії за різними ознаками:

 • номінальний струм – на 100, 250, 400, 630 А;
 • тип конструкції – підвісні і підлогові;
 • місце установки – зовнішні і внутрішні (ступінь електрозахисту – від Ip31 до Ip65);
 • число вводів – від одного до чотирьох; у більшості ВРУ один-два основних введення і один додатковий – для дизель-генератора.

Конструктивні особливості водно-розподільних пристроїв (ВРП)

Основна маса ВРУ виготовляються у вигляді односторонніх панелей – зварних конструкцій з гнутого металопрофілю, технічне обслуговування водно-розподільних пристроїв виробляється тільки з одного боку. До складу ВРУ може входити одна або кілька панелей; багатопанельних системи утворюють водно-розподільний щит (ВРЩ); виходячи з призначення і комплектації, виділяють три типи панелей:

 • вступні – спеціалізуються на прийомі струму;
 • розподільні – розподіляють електропостачання між локальними споживачами і ведуть облік споживаної енергії;
 • Щити розподільні – поєднують функції двох попередніх типів.

Монтажні панелі з комплектами комутаційної і обліково-вимірювальної апаратури поміщаються всередині бескаркасного металевого ящика або каркасного шафи. Введення і висновок живильних і відходять електроліній може розташовуватися як зверху, як і знизу, струмопровідні елементи ховаються за лицьовою панеллю. На базі комутаційного апарату ВРУ монтується функціональний блок, основна комплектація обмежується необхідним мінімумом електрообладнання, в який входять:

 • автоматичний вимикач з УЗО; в деяких колах використовується рубильник або роз’єднувач;
 • розрядники, захисні шини та трансформатори;
 • групові автоматичні вимикачі та апарати диференціального струму;
 • шини, проводи, кабелі та складальні клеммники;
 • трифазний лічильник споживаної енергії.

Додаткове щитове устаткування задіють у міру необхідності; в залежності від умов експлуатації ВРЩ оснащують вольтметрами і амперметрами, конденсаторами, кварцовими і плавкими запобіжниками, обмежувачами напруги, різними реле і захисними пристроями. Вступний апарат конструктивно відокремлюється від облікового, який, в свою чергу, також поділяється на два відсіки – для лічильника і для трансформаторів.

На щитах з двома і більше уведеннями встановлюють системи АВР зі схемами відновлення напруги, що забезпечує перемикання між джерелами живлення в разі виходу з ладу однієї з ліній. Установка АВР обов’язкове для першої категорії енергоспоживачів; для інших категорій дозволено використовувати панелі з ручним приводом.

Принцип дії водно-розподільних пристроїв (ВРП)

Прийом енергоресурсів від основної магістралі здійснюється через автоматичний вимикач, до якого підводиться провід живлення; важливо, щоб номінальний струм ввідного апарату відповідав вимогам мережі. Одночасно заміряються параметри струму на вводі; крім лічильника, можуть бути задіяні амперметри та вольтметри; при відхиленні характеристик струму від номінальних значень вимикач роз’єднує ланцюг.

Після вступного апарату підключаються розрядники, через які дроти з’єднуються за фазами; при необхідності напруга коригується трансформаторами. При появі потужних імпульсів розрядники пускають у хід захисні системи ВРУ і відключають подачу струму. Для розподілу харчування за групами провідників локальних струмоприймачів використовують автомати з функцією захисту, вирівнюють навантаження між фазами.

Сфери застосування водно-розподільних пристроїв (ВРП)

Експлуатація ВРУ в різних сферах має свою специфіку: в багатоповерхових будинках, громадських установах і на малих підприємствах використовують одно- і двосторонні щити з вступними і розподільними панелями. Панелі розташовуються в безпосередній близькості і з’єднуються проводами, електричні автомати та освітлювальні прилади підключають до різних електроліній. Окремо монтується обліковий відділ, додатково можуть встановлюватися пакетні вимикачі, магнітні пускачі та проміжні реле.

В приватних домоволодіннях, де у дворі є окремі споруди, слідом за основним ВРУ монтуються розподільні пристрої для кожної будівлі. На виробничих об’єктах з високим споживанням енергії поряд зі стандартними панельними ВРУ застосовуються блокові конструкції. Особлива увага приділяється захисному обладнання: на додачу до ввідних апаратів встановлюють рубильники та запобіжники, плавкі вставки та ін.

Вводно-розподільні пристрої від компанії «АВР ПЛЮС»

ТОВ «АВР Плюс» надає послуги з проектування, складання і пуско-налагодження ВРУ побутового та промислового призначення: від вас – технічне завдання; від нас – розрахунок і установка ВРУ в оперативні терміни. Надіслати розрахункове завдання можна через форму на сайті або зв’язатися з консультантом по телефону або електронною поштою: ми розглянемо вашу заявку найближчим часом і запропонуємо оптимальне рішення.

Особливості осередків розподільних пристроїв

 • Осередки SM6 мають повітряну ізоляцію, дане рішення максимально схоже на рішення на базі вітчизняних осередків КСВ, мають здатність легко змінювати свою конфігурацію розподільчого пристрою.
 • Осередки RM6 мають не обслуговується герметичний бак заповнений елегазом, благодрая чому мають значно менші габаритні розміри, і не вимагають обслуговування.
 • Осередки premSet – це нова розробка компанії Schhneider Electric, тільки з’являється на нашому ринку, має компактні габаритні розміри завдяки використанню литий ізоляції і досить конкурентну вартість.
 • Осередки MCset це водно розподільні осередку які є аналогом вітчизняних осередків типу КРУ, основна відмінність це висока стійкість до коротких замикань, присутній повне розділення відсіків, застосовується на підстанціях електростанцій, розподільних підстанціях високої напруги і на трансформаторних підстанціях великої потужності.

Розподільні пристрої можуть комплектуватися вакуумними і елегазовими вимикачами.

Сертифікати і ліцензії

Сертифікат офіційного партнера щітовіка Schneider Electric
Сертификат официального партнера щитовика Shneider Electric
Перелік видів робіт з будівництва об'єктів
Перечень видов работ по строительству объектов
Ліцензія державної архітектурно-будівельної інспекції України
Лизензия государственной архитектурно-строительной инспекции Украины
Дозвіл на роботи
Разрешение на работы

Власне виробництво

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних комплектуючих, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Використовуємо тільки надійні комплектуючі відомих світових виробників

Ціни на електротехнічні послуги

01

Ціни на електротехнічні послуги залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об'єкті.

02

Ціна на електротехнічні послуги значно нижче якщо ви замовляєте проектування, виробництво і монтаж у нашій компанії.

03

Точна вартість електротехнічні послуги озвучується при розрахунку кошторису поставленого завдання.

Відгуки наших клієнтів

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!

Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування