Захист електродвигуна, підключити плавний пуск електродвигуна.

Защита электродвигателя, как подключить плавный пуск электродвигателя
Защита электродвигателя, подключить плавный пуск электродвигателя

ПРИСТРОЇ ПЛАВНОГО ПУСКУ ДВИГУНІВ

УПП – перетворювач частоти це захист електродвигуна.

Якісні пристрої плавного пуску двигунів (УПП) є запорукою хорошої роботи вашого електродвигуна. Де ж використовується плавний пуск або зупинка двигуна? Дуже важливо підключити плавний пуск електродвигуна правильно. Використовується в різних електромеханічних і механічних, електричних та електронних обладнанні, де при використанні плавного пуску є невеликий момент страгивания ротора, що впливає на якість роботи двигуна. Тому, щоб не зношувати двигун, використовують спеціальні УПП, які мають більш щадний режим роботи.

При роботі електродвигуна дані УПП можуть виконувати різноманітні функцііодна з них підключити плавний пуск електродвигуна:

Пуск і зупинка електродвигуна:

плавний розгін електродвигуна;
найоптимальніший режим зупинки електродвигуна;
зменшення навантаження струму пуску;
режим роботи крутний момент узгоджений з вирішуваним моментом навантаження двигуна.
При запуску електродвигуна крутний момент за частки секунди досягає значення до 150-200%, що істотно відрізняється від номінального свідчення. Цей фактор негативно позначається на робочих характеристиках двигуна і може привести до його поломки. При такій роботі пусковий значення струму в 6-8 разів перевищує номінальне значення, значно впливає на навантаження в електромережі. Перепади напруги здатні створювати великі проблеми, а якщо напруга впаде досить низько, ви зіткнетеся з тим, що просто не зможете запустити двигун.

Технічні характеристики УПП, як підключити плавний пуск електродвигуна.

УПП двигунів значно обмежують негативні моменти плавного пуску, це і є захист електродвигуна. Технічні параметри УПП дають можливість витримувати суворі рамки запуску, якими наділений кожен електродвигун. Але при цьому параметри пуску завжди будуть відповідати наближеним, а саме, від нуля до номінального значення. Витримка параметрів запуску зможе впливати на задані значення в строго певний час, іншими словами, до запуску двигуна в нормальний режим роботи.

Пристрій плавного пуску дозволяє знизити кількість гідравлічних ударів в системах трубопроводу і засувок. Плавного ходу в електронному обладнанні можна досягти за допомогою збільшення допустимого значення напруги на обмотках даного двигуна. Такі корисні властивості УПП допомагають утримати струм, напруга та інші необхідні параметри двигуна в хорошому робочому стані.
Як наслідок, значно знижуються ризики перегріву двигуна, а крім цього, повністю усувається або скорочується кількість гідравлічних ударів в системах засувок під час пуску, в трубопровідних системах і під час зупинки системи.

Прямий пуск насоса.

У наш час вже розроблені і впроваджені майже всі типи пристроїв плавного пуску до різних типів, марок, видів і моделей електричного двигуна. Щоб правильно підібрати необхідне вам пристрій, потрібно всього лише знати головні робочі параметри двигуна і призначення вашого електротехнічного обладнання. Правильно підібране УПП значно збільшить термін служби електричного двигуна, а також максимально знизить негативний вплив електрики на систему обслуговування. Висновок такий, що УПП для електричного двигуна має широкий діапазон функцій, основною метою яких є щадний режим роботи і продовження терміну служби електродвигуна. Найпопулярнішими в наш час вважаються УПП, системи м’якого і плавного пускача, софтстартери, а також пристрій, яке розраховане на м’який пуск.