Автоматичне введення резерву (АВР)

Виробництво систем і пристрої автоматичного введення резерву (АВР) для гарантіровоного і безперебійного електроживлення промислових, телекомунікаційних, аграрних, ЦОД і інших підприємств. Виробництво щитів АВР виконується за технічним завданням Замовника (номінальні струми, швидкість перемикання, режиму роботи, вимог до диспетчеризації, місця установки, бюджету) на комплектуючих Schneider Electric, Eaton, Socomec, Emerson, ABB, ETI.

Наші принципи вирішення поставлених завдань

 • Гнучкість і швидкість в рішеннях
 • Енергетична ефективність
 • Екологічна безпека
Автоматичне введення резерву (АВР) Київ, Україна

Автоматичне введення резерву (АВР) Київ, Україна

Сучасні і надійні рішення електропостачання та автоматизації

для офісів і бізнес центрів
для кафе, ресторанів, готелів
для приватного будинку і апартаментів
для магазинів і торгово-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для медичних центрів

Автоматичне введення резерву: основні поняття і конструктив

Що таке АВР?

АВР – скорочена назва терміна (пристрої) «автоматичне введення резерву» (електроенергії, води і т. Д.) В даному випадку електропостачання на напругу 0,4 кВ, тобто введення (включення) резервного джерела замість основного (робочого джерела) в разі його відключення (зникнення живлення внаслідок аварії) або аварії, не пов’язаної з відключенням харчування.

Види аварійних ситуацій

 • підвищена або знижена напруга
 • пропажа однієї або двох фаз
 • падіння або підвищення частоти і т.д.

Тому в загальному випадку можна сказати, що АВР потрібен для харчування вашого об’єкта (або його частини) електроенергією заданого якості безперебійно або з мінімальним простоєм.

Варіанти організації введення резерву

Залежно від того, наскільки критично зникнення харчування всіх або частини споживачів, будується схема електропостачання об’єкта в загальному і АВР зокрема. Схеми АВР мають певну класифікацію як в плані побудови, так і в плані виконання силової частини і механізмів управління.

 • Два введення (основний і резервний) на загальну систему шин – вийшов з ладу основний, споживачі живляться від резервного;
 • Два робочих введення на дві секції шин з секціонуванням – це коли кожен введення живить своїх споживачів і в разі зникнення живлення по одному з вводів, другий “бере” на себе його споживачів шляхом включення секційного апарату;
 • Два робочих введення на дві секції шин з секціонуванням + введення від дизель-генераторної установки – то ж, що і п.2, тільки при повній відсутності електроживлення, навантаження, що не підлягають відключенню, харчуються від генератора з приводом від дизельного двигуна .

Логіка роботи всіх схем пристроїв АВР

Якщо нормалізуються параметри основного вводу, то АВР перемикається на нього, тобто переходить в нормальний робочий режим.

Конструктивні особливості блоків АВР

Конструктивно АВР як ПКУ складаються з наступних основних елементів: оболонки (власне щита), в разі окремо стоїть пристрою, а не інтегрованого в інший щит (наприклад щит ГРЩ або ЩП або ВРП), силової частини і схеми управління.

Варіант силового виконання збірки

 • На автоматичних вимикачах з мотор-приводом (можливо як на великих автоматах так і на модульному обладнанні типу Acti9 – Schneider Electric);
 • На електромагнітних пускателях (контакторах);
 • Моноблок – це моторизований перекидний рубильник, найчастіше як єдине ціле з контролером управління (в цьому сегменті ринку варто відзначити продукцію американської компанії Emerson і французької компанії Socomec).

Реалізація пристроїв управління АВР

 • На програмованих реле-контролерах (спеціалізованих – Datacom, Zelio Logic /Schneider Electric, Eaton, БО АВР-220 або ж загальнопромислових);
 • На реле-часу і реле-контролю напруги.

Варіанти резервного введення /джерела електропостачання

 • інше введення від мережі електропостачання;
 • введення від дизельного генератора;
 • введення від ДБЖ (джерела безперебійного живлення, він же UpS).

Умови для застосування комплектного АВР

 • бажання споживача;
 • стандарт на вимогу до надійності електропостачання об’єкта або обладнання – припис до обов’язкового застосування відповідно до норм, правил, умов експлуатації;
 • загроза виходу з ладу і поломки устаткування з-за нестабільного електроживлення, що призводить до збитків, втрат, збоїв в технології і т. Д.

Вибір комплектуючих (бренд) залежить від побажань замовника, номінальних струмів, швидкості перемикання, режиму роботи, вимог до диспетчеризації, місця установки (в приміщенні або на вулиці), бюджету і т. Д.

Замовлення пристрою АВР в компанії “АВР ПЛЮС”

Після надходження заявки – технічного завдання, схеми, проекту, усного завдання і з’ясування фахівцями “АВР ПЛЮС” нюансів по даній темі, ми надаємо комерційну пропозицію на поставку обладнання, а після формалізації угоди приступаємо до виготовлення. Залежно від обраного замовником рішення (схеми, виконання, бренду), термін поставки виготовленого і протестованого обладнання АВР становить від чотирьох робочих днів.

Для виробництва АВР ми застосовуємо матеріали і обладнання тільки провідних світових і вітчизняних виробників: Schneider Electric, Eaton, Socomec, Emerson, ABB, ETI і інші.

І наостанок: часто у замовника на етапі формування технічного завдання або бажання купити те, що потрібно, виникає цілий ряд питань, як принципових (яку все-таки схему АВР вибрати), так і технічних (надійність того чи іншого обладнання в конкретних умовах, який бренд вибрати, пускачі або автомати з мотор-приводом і т.д.). Тут важливо спілкуватися з фахівцями, які допоможуть вам зробити правильний вибір під ваше завдання. Будемо завжди раді вислухати вас і запропонувати оптимальний робочий рішення в питаннях безперебійного електропостачання.

Сертифікати і ліцензії

Сертифікат офіційного партнера щітовіка Schneider Electric
Сертификат официального партнера щитовика Shneider Electric
Перелік видів робіт з будівництва об'єктів
Перечень видов работ по строительству объектов
Ліцензія державної архітектурно-будівельної інспекції України
Лизензия государственной архитектурно-строительной инспекции Украины
Дозвіл на роботи
Разрешение на работы

Власне виробництво

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних комплектуючих, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Використовуємо тільки надійні комплектуючі відомих світових виробників

Ціни на електротехнічні послуги

01

Ціни на електротехнічні послуги залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об'єкті.

02

Ціна на електротехнічні послуги значно нижче якщо ви замовляєте проектування, виробництво і монтаж у нашій компанії.

03

Точна вартість електротехнічні послуги озвучується при розрахунку кошторису поставленого завдання.

Відгуки наших клієнтів

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!

Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування