Автоматизація насосних станцій

Компанія АВР Плюс пропонує енергоефективні рішення проектування, виробництва і монтажу устаткування для систем автоматизації насосних станцій: насосна станція водопостачання, КНС – каналізаційна насосна станція, насосна станція системи теплопостачання та гарячого водопостачання, станції перекачування і подачі рідин і продуктів для підтримки необхідного тиску або витрати в контрольній точці.

Наші принципи вирішення поставлених завдань

  • Гнучкість і швидкість в рішеннях
  • Енергетична ефективність
  • Екологічна безпека
Автоматизація насосних станцій Київ, Україна

Автоматизація насосних станцій Київ, Україна

Сучасні і надійні рішення електропостачання та автоматизації

для офісів і бізнес центрів
для кафе, ресторанів, готелів
для приватного будинку і апартаментів
для магазинів і торгово-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для медичних центрів

Автоматизація насосних станцій. Сучасне рішення

Автоматизація виробничих процесів торкнулася практично всіх сфер виробництва. Розвинена на сьогоднішній день номенклатура датчиків і програмованих логічних контролерів (ПЛК) дозволяє звести до мінімуму участь людини в роботі технологічного обладнання. До мінімуму, а не до нуля, так як на підприємстві часто використовуються різні технологічні та інженерні системи, які в силу об’єктивних факторів не можуть коректно «стикуватися» між собою (значний вік дорогого, але ще не критично зношеного обладнання, економічна недоцільність масштабної модернізації на даному етапі роботи підприємства). Також не варто забувати і про старий добрий принципі «а все ж коли там хтось є – воно спокійніше» (так, цей фактор часто вирішує наявність кадрової штатної одиниці). Але в розумних межах автоматика все-таки вирішує безліч завдань і дозволяє значно скоротити витрати на виготовлення виробу (або надання послуги).

Переваги автоматизація насосних станцій

В частині придатності до автоматизації насосні станції – це безпрограшний варіант. Якщо у вас є насосний агрегат (насосна станція водопостачання, КНС – каналізаційна насосна станція, насосна станція системи теплопостачання та гарячого водопостачання, станції перекачування і подачі рідин і продуктів), який працює на водопровідну або іншу мережу зі змінною або постійною навантаженням, то автоматична підтримка заданого напору або витрати в контрольній точці – це єдино правильне рішення. По-перше, ви економите електроенергію, по-друге, продовжуєте життя насосу і його електродвигуна, по-третє, підвищуєте ресурс і експлуатаційну надійність системи трубопроводів.

Більш того, дана ступінь автоматизації часто не передбачає створення окремої централізованої системи управління і сигналізації (як правило маленькі насосні), але при необхідності може бути легко до них підключена. Наприклад, насосний агрегат працює на підтримку заданого напору в точці і робить це за допомогою перетворювача частоти зі зворотним зв’язком з використанням перетворювача тиску. Завдання оператора просто виставити на перетворювачі бажане тиск, далі система працює повністю автоматично. Але якщо завтра потрібно буде вивести моніторинг або управління цією системою в операторську, то це легко зробити за допомогою протоколу обміну даними типу Modbus RTU (або іншого) і інформаційної кабельної лінії. Очевидно, що автоматизація може бути поступовою і універсальної в плані комунікаційних можливостей.

Роль елементів автоматики в роботі діагностичної системи попередження поломок

На відміну від планово-попереджувального системи поточних ремонтів обладнання, ця система хороша тим, що зупиняє (або сигналізує аварію без зупинки) механізм тільки тоді, коли один або кілька параметрів, контрольованих системою, виходять за межі допусків. Наприклад, датчик температури обмоток електричного двигуна може бути не просто контактним, а терморезистивного. Таким чином, в контролері ми можемо поставити попередню світлову або звукову сигналізацію, якщо температура обмотки перевищує 70 градусів, але при цьому нижче 78. Служба експлуатації буде розуміти, що перегрів не критичний, але вже має місце, і вживатиме відповідних заходів для планового виведення в ремонт, без нервів і поспіху. При цьому можна задавати витримки часу на ті чи інші події (з урахуванням фізики явища) для ручного або автоматичного переходу на резервне обладнання.

Програмований логічний контролер насосної станції

Ключовим елементом системи автоматизації є ПЛК (програмований логічний контролер) – це «мозок» всього процесу, він же і контролер правильності виконання. Контролери можуть бути як вільно програмованими на стандартних мовах програмування, так і з заздалегідь «залитої» програмою під конкретну задачу (вентиляція, наприклад).

Ціна програмованих логічних контролерів

Ціновий діапазон щитів ПЛК «диктується» брендом контролера і датчиків, кількістю входів /виходів ПЛК, його комунікаційними можливостями і т.д. Часто буває так, що контролер Schneider Electric може мати яку можна порівняти вартість з контролерами вітчизняного Raut Automatic, тому для правильного вибору завжди потрібно робити прорахунок під конкретну задачу.

Оснащення щита ПЛК

Для живлення контролерів і датчиків, як правило, потрібно низька напруга (24 В постійного струму), відповідно встановлюються блок або блоки живлення, часом досить потужні; також в щитах ПЛК застосовується велика кількість клем, які необхідні для виконання зовнішніх і внутрішньощитовий підключень і роблять зручним монтаж і контроль електричних ланцюгів в процесі експлуатації.

Якщо ПЛК встановлений в одному щиті з силовим обладнанням (навантажені автомати, перетворювачі частоти і т.д.), необхідно підтримувати в ньому певну температуру, відповідно, потрібна система вентиляції (або обігріву), а часом і кондиціонування, датчики температури всередині щита.

Якщо шафа встановлений в умовах підвищеної запиленості повітря, високих або низьких температур, виникають вимоги за підвищеним ІР шафи, що тягне за собою збільшення ціни на корпус щита. Всі ці фактори дуже сильно впливають на кінцеву вартість комплектного виробу.

Фахівці нашої компанії мають великий досвід виготовлення щитів автоматики різного призначення. Ми завжди готові вникнути в вашу технічну задачу і допомогти розв’язати цю проблему обгрунтовано, грамотно і оперативно.

Сертифікати і ліцензії

Сертифікат офіційного партнера щітовіка Schneider Electric
Сертификат официального партнера щитовика Shneider Electric
Перелік видів робіт з будівництва об'єктів
Перечень видов работ по строительству объектов
Ліцензія державної архітектурно-будівельної інспекції України
Лизензия государственной архитектурно-строительной инспекции Украины
Дозвіл на роботи
Разрешение на работы

Власне виробництво

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних комплектуючих, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Використовуємо тільки надійні комплектуючі відомих світових виробників

Ціни на електротехнічні послуги

01

Ціни на електротехнічні послуги залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об'єкті.

02

Ціна на електротехнічні послуги значно нижче якщо ви замовляєте проектування, виробництво і монтаж у нашій компанії.

03

Точна вартість електротехнічні послуги озвучується при розрахунку кошторису поставленого завдання.

Відгуки наших клієнтів

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!

Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування