Автоматизація систем вентиляції

Фахівці компанії «АВР ПЛЮС» мають досвід розробки рішень і впровадження автоматизації систем вентиляції, як за існуючим проектом і технічним завданням від замовника, так і «з нуля», і зможуть підібрати для вас оптимальне зважене рішення в стислі терміни для виробничих підприємств, торгово-развдекательних і бізнес центрів, офісів або будинку.

Наші принципи вирішення поставлених завдань

  • Гнучкість і швидкість в рішеннях
  • Енергетична ефективність
  • Екологічна безпека
Автоматизація систем вентиляції Київ, Україна

Автоматизація систем вентиляції Київ, Україна

Сучасні і надійні рішення електропостачання та автоматизації

для офісів і бізнес центрів
для кафе, ресторанів, готелів
для приватного будинку і апартаментів
для магазинів і торгово-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для медичних центрів

Автоматизація систем вентиляції

Вентиляція є необхідною складовою частиною багатьох технологічних процесів і входить до переліку інженерних систем, без яких ніяк ні в цеху, ні в ТРЦ, ні в офісі, ні будинку. Не вдаючись в різноманітність конструкцій вентиляційних установок у всіх у них є система управління. У найпростішому випадку це управління поєднане з харчуванням (витяжний вентилятор ванної кімнати або санвузла, який запускається вимикачем), в більш складних – це пуск системи при отриманні команди, наприклад, від системи контролю концентрації СО або СО2 в повітрі. Система управління може бути ручною або автоматичною або мати ручний і автоматичний режим. Гнучкість і адаптивність, технічний облік електроенергії – обов’язкова умова для сучасних інженерних систем, в тому числі і для систем вентиляції.

Програмований логічний контролер системи вентиляції

Ключовим елементом, як і в багатьох щитах автоматики, тут є програмований логічний контролер (ПЛК). Залежно від кількості сигналів, необхідних для пуску/зупинки вентиляції, зміни продуктивності змінюється кількість датчиків, від яких надходять ці сигнали, а значить і кількість відповідних входів/виходів контролера, що сприймають ці сигнали. Те ж саме стосується виконавчих механізмів вентиляції:

  • електричні двигуни
  • заслінки
  • шибери
  • клапани

Вони часто розташовані в різних приміщеннях і зблоковані з іншими системами (наприклад системою опалення). Це призводить до появи в схемі проміжних реле, реле часу та інших елементів зі своїми сигналами (протоколами) управління ПЛК. Чим більш гнучка система, тим більше у неї виходів, це впливає на тип і конфігурацію ПЛК і, відповідно, на його вартість. При цьому ПЛК може бути заздалегідь запрограмованим під потреби вентиляції (це більш дешевий і, скажімо так, стандартний варіант) і вільно програмований. У другому випадку подорожчання щита вентиляції пояснюється необхідністю написання програми для ПЛК. Щити автоматики вентиляції, крім управління, містять елементи введення і розподілу електроенергії (захист і комутація) електродвигунів виконавчих механізмів, харчування ПЛК, харчування елементів мікроклімату в щиті (якщо такий необхідний).

Вибір датчиків для АСУ

Для надійної роботи АСУ вентиляції необхідно коректно здійснити підбір датчиків. Датчики під одні і ті ж завдання можуть сильно відрізнятися за ціною. Іноді це виправдано якістю, іноді – ні. Фахівці нашої компанії мають практичний досвід у підборі та експлуатації обладнання, тому ми зможемо підібрати датчики потрібного функціоналу і здійснити поставку в комплекті зі щитами автоматизації вентиляції без непотрібних переплат. За необхідності проведемо відповідну калібрування та повірку.

Вибір щита корпусу для АСУ

Здавалося б, так що корпус, металева коробка, головне потрібних розмірів, та й годі? Якщо говорити про встановлення всередині приміщення, то скриплячи зубами можна погодитися (т. К. Пил і волога присутня скрізь). При установці щитів автоматики в умовах вулиці або неопалюваних промислових приміщень (рідко, але буває) справа змінюється. Справа в тому, що шафа з необхідним ступенем Ip (ступенем захисту від вологи і пилу), який дійсно відповідає заявленим характеристикам, буде коштувати дорожче, але це буде виправдано.

Фахівці компанії «АВР ПЛЮС» мають досвід розробки рішень і впровадження по автоматизації систем вентиляції, як за існуючим проектом і технічним завданням від замовника, так і «з нуля», і зможуть підібрати для вас оптимальне зважене рішення в стислі терміни.

Сертифікати і ліцензії

Сертифікат офіційного партнера щітовіка Schneider Electric
Сертификат официального партнера щитовика Shneider Electric
Перелік видів робіт з будівництва об'єктів
Перечень видов работ по строительству объектов
Ліцензія державної архітектурно-будівельної інспекції України
Лизензия государственной архитектурно-строительной инспекции Украины
Дозвіл на роботи
Разрешение на работы

Власне виробництво

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних комплектуючих, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Використовуємо тільки надійні комплектуючі відомих світових виробників

Ціни на електротехнічні послуги

01

Ціни на електротехнічні послуги залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об'єкті.

02

Ціна на електротехнічні послуги значно нижче якщо ви замовляєте проектування, виробництво і монтаж у нашій компанії.

03

Точна вартість електротехнічні послуги озвучується при розрахунку кошторису поставленого завдання.

Відгуки наших клієнтів

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!

Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування