Головний розподільний щит (ГРЩ)

Виробництво ГРЩ, головний розподільний щит за технічним завданням Замовника для житлових будинків, промислових підприємств, офісних будівель, торгово-розважальних і бізнес центрів. Виробляємо щити ГРЩ як з автоматичною системою комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ), так і з автоматичною системою технічного обліку електроенергії (АСТОЕ).

Наші принципи вирішення поставлених завдань

  • Гнучкість і швидкість в рішеннях
  • Енергетична ефективність
  • Екологічна безпека
ГРЩ (Головний розподільний щит) Київ, Україна

ГРЩ (Головний розподільний щит) Київ, Україна

Сучасні і надійні рішення електропостачання та автоматизації

для офісів і бізнес центрів
для кафе, ресторанів, готелів
для приватного будинку і апартаментів
для магазинів і торгово-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для медичних центрів

ГРЩ (Головний розподільний щит)

Головний розподільний щит (ГРЩ) – щит розподілу електроенергії, який ставиться на введення об’єкта. Коли ГРЩ встановлюють на вводі частини об’єкта, він називається секційним.

В щиті ГРЩ встановлюється автоматична система комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ), якщо це передбачено в проекті, або автоматична система технічного обліку електроенергії (АСТОЕ), якщо це передбачено технічним завданням на виготовлення.

Функціональне призначення щита ГРЩ

Функціональне призначення щита – прийом і розподіл електроенергії. Щит містить в собі пристрої комутації і захисту (автоматичні вимикачі, блоки запобіжників, пристрої захисного відключення, пристрої системи моніторингу стану апаратів, аналізатори мережі та інші пристрої). По суті, функції даного пристрою можуть виконуватися і розподільним пристроєм (РУ) 0,4 кВ трансформаторної підстанції, пунктами розподільними (ПР) і іншими ПКУ.

Види і конфігурації головного розподільного щита

Распредщіти можуть встановлюватися в будівлях з будь плануванням; для мереж різних конфігурацій випускають підлогові, настінні і вбудовані щити з одностороннім і двостороннім обслуговуванням. Альтернативне рішення – модульно-блоковий шафа ГРЩ, в якому кожна секція комплектується власної захисної панеллю і дверцятами. Різні модифікації распредщітов і шаф ГРЩ розрізняються по комплектації, способу поділу вузлів і конструктивним виконанням; в залежності від функціоналу шафи і панелі ГРЩ поділяються на п’ять типів:

  • вступні – містять вступний, обліковий і контрольний відділи;
  • вступні з АВР – передбачена функція автоматичного резервуванням;
  • розподільні – містять комутаційні апарати, також можуть містити блоки ручного та автоматичного керування, а також спеціальне обладнання;
  • пристрої управління зовнішніми установками великої потужності;
  • установки компенсації реактивної потужності (УКРМ).

Область використання обладнання ГРЩ

Введення електроживлення через головний розподільний щит ГРЩ оптимізує і здешевлює електропостачання об’єктів з великим числом струмоприймачів, які споживають значні обсяги енергії. Найчастіше ГРЩ встановлюються в мережах електропостачання багатоповерхових житлових будинків, адміністративних і громадських установ, офісних і торгових центрів, промислових підприємств і складів, інфраструктурних об’єктів, навчальних закладів, лікарень тощо.

Склад і схеми ГРЩ

До складу ГРЩ входять три види панелей – вступна, секційна і розподільна; всі без винятку головні розподільні щити оснащуються рубильниками і захисними пристроями, які розташовуються на вступній та секційного панелях. Схеми ГРЩ різного призначення розрізняються по комплектації, кількості вводів і ліній, що відходять; якщо в схемі два і більше введення, на секційної панелі встановлюється система АВР.

Розподіл і комутація струмів проводиться за допомогою збірних шин – мідних провідників з ізоляторами, що дозволяють перемикатися з основною шиною на резервну і обслуговувати ГРЩ, що не відключаючи харчування. Для зручності обслуговування щита і зменшення перешкод приймальні, передавальні і телеметричні апарати конструктивно відокремлюються від інших елементів схеми.

Реконструкція існуючого або будівництві нового ГРЩ?

При реконструкції існуючого або будівництві нового ГРЩ необхідно врахувати наступні параметри: габарити (для можливості транспортування до місця установки), тип виконання щодо захисту від вологи і пилу, необхідність установки приладів обліку і контролю, спосіб монтажу (навісні, підлогові) для зручного і функціонального підключення відповідних і відходять кабелів (радіуси вигину кабелів враховуються), необхідність використання клемних колодок, розширювачів для кабельних підключень (особливо при використанні паралельного підключення декількох кабелів великого перерізу), перспективи розвитку (% обсягу щита для резерву) і безліч інших параметрів, про яких знають фахівці «АВР ПЛЮС». Всі ці необхідні параметри відображені в наших опитувальних таблицях на виготовлення. Найчастіше складний головний розподільний щит або особливо компактні щити моделюємо в 3D форматі для наочності та правильного прийняття рішення.

Сертифікати і ліцензії

Сертифікат офіційного партнера щітовіка Schneider Electric
Сертификат официального партнера щитовика Shneider Electric
Перелік видів робіт з будівництва об'єктів
Перечень видов работ по строительству объектов
Ліцензія державної архітектурно-будівельної інспекції України
Лизензия государственной архитектурно-строительной инспекции Украины
Дозвіл на роботи
Разрешение на работы

Власне виробництво

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних комплектуючих, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Використовуємо тільки надійні комплектуючі відомих світових виробників

Ціни на електротехнічні послуги

01

Ціни на електротехнічні послуги залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об'єкті.

02

Ціна на електротехнічні послуги значно нижче якщо ви замовляєте проектування, виробництво і монтаж у нашій компанії.

03

Точна вартість електротехнічні послуги озвучується при розрахунку кошторису поставленого завдання.

Відгуки наших клієнтів

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!

Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування