Кабельні системи електропідігріву

Компанія АВР плюс виконує проектні і монтажні роботи по влаштуванню систем кабельного підігріву для обігріву офісних, комерційних, промислових і житлових приміщень такі як антиобледенение дахів, пандусів, трубопроводів, резервуарів, жолобів, водостічних труб і воронок, а також cистем сніготанення для запобігання утворенню льоду в трубах і жолобах, на краю дахів, під’їздів, тротуарів, пандусів і в інших місцях утворення криги.

Наші принципи вирішення поставлених завдань

 • Гнучкість і швидкість в рішеннях
 • Енергетична ефективність
 • Екологічна безпека
Кабельні системи електропідігріву Київ, Україна

Кабельні системи електропідігріву Київ, Україна

Сучасні і надійні рішення електропостачання та автоматизації

для офісів і бізнес центрів
для кафе, ресторанів, готелів
для приватного будинку і апартаментів
для магазинів і торгово-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для медичних центрів

Ефективні кабельні системи електропідігріву

Кабельні системи – інноваційна технологія обігріву, що забезпечує ефективне перетворення електроенергії в тепло і широко затребувана в різних сферах діяльності. У промисловості кабельний нагрів задіюється практично у всіх технологічних процесах, де використовується вода, масло, нафта або мазут.

Кабельний електрообігрів

В системах кабельного нагріву тепло утворюється за рахунок електричного опору кабелю: при зіткненні електронів, що рухаються з частинками матеріалу нагрівальної жили механічна енергія перетворюється в теплову. Нагрівальні жили гріють електрокабелів виготовляють з струмопровідних сплавів і металів високого опору, таких як ніхром, нікельована мідь і жароміцний сталь. Для теплоізоляції використовують скловолокно, спінений синтетичний каучук, слюду, фторполімери; інтенсивність теплопродукції регулюється шляхом термостатів і термодатчиків.

Кабельний електронагрів дає багато переваг – економічність, спрощення монтажу та обслуговування, продовження ресурсу системи, надійність в експлуатації. Кабельні нагрівальні системи не потребують техобслуговуванні, що не залежать від перепадів напруги і не пошкоджуються агресивними середовищами, до того ж гнучкість електрокабеля розширює можливості монтажу нагрівальних систем в важкодоступних ділянках.

Різновиди систем кабельного нагріву

Перше знайомство масового споживача з можливостями кабельного електропідігріву відбулося завдяки опалювальних систем «тепла підлога». Електрокабель, прокладений під покриттям підлоги, забезпечував рівномірне прогрівання поверхні до 22-26 ˚C за рахунок точного розподілу секцій одного розміру. З тих пір асортимент нагрівальних систем на основі гріє електрокабеля розширився; з’явилися актуальні пропозиції для промислових об’єктів:

 • супроводжують системи трубопроводів, насосів, ємностей і резервуарів;
 • системи антиобледеніння та сніготанення;
 • системи запобігання промерзання грунту під холодильними установками;
 • стрічкові нагрівачі для пристроїв з легко призвести до пошкодження поверхні.

Види нагрівального кабелю

В залежності від кількості та пристрої струмопровідних жил розрізняють два типи гріючих електрокабелів – резистивні і саморегульовані. Залежно від конструктивних особливостей, сфери застосування, характеристик струмопровідних і ізолюючих матеріалів і сфери застосування кабелі також діляться на три категорії:

 • зональні – складаються з жив низького опору, з’єднаних нагрівальної спіраллю;
 • з мінеральною ізоляцією – призначені для укладання під асфальт, в тому числі гарячий;
 • мати постійної потужності – монтуються на стеку при укладанні систем антизледеніння.

Резистивні кабелі є одно- і двожильні провідники фіксованого опору і довжини, захищені тришарової ізоляцією, стійкою до агресивного середовища. Для теплоізоляції використовуються фторполімери, що витримують нагрівання до 300 ˚C; зверху розташовується екран з алюмінію або міді, на поверхню обплетення наноситься ПВХ-покриття. Застосування резистивних кабелів вимагає високих навичок монтажу, так як їх не можна різати, а в разі перехлеста вони перегріваються і швидко виходять з ладу.

Саморегулюючий кабель, що складається з двох жив і термочувствительной полімерної матриці, змінює рівень опору, підлаштовуючись під умови навколишнього середовища і скорочуючи витрати енергії. Саморегулюючі електрокабелі максимально економічні, допускають нарізку на секції і не перегріваються при напустках, проте менш довговічні в порівнянні з резистивним.

Застосування кабельних систем обігріву

Основне завдання кабельних систем промислового типу – створення і підтримка оптимального температурного режиму: в будівництві – для затвердіння в’яжучих матеріалів, в промисловості – для обігріву компактних технологічних приміщень, розігріву заморожених об’єктів і збереження плинності транспортуються середовищ при низьких температурах, запобігання кристалізації рідин і утворення заторів. Підігрів бункерів перед запуском сприяють очищенню фільтрів від пилу і конденсату, в результаті чого сипучі продукти не пристають до стінок.

Системи антиобледеніння і сніготанення застосовуються для обігріву сходів, вхідних груп, пандусів, доріжок, майданчиків, покрівлі та водостоків, в аеропортах встановлюють потужні кабельні системи для обігріву ВПП. До ізоляції промислових кабельних систем пред’являються підвищені вимоги: електрокабелі систем антизледеніння повинні володіти великою міцністю, а для кабелів внутрішнього обігріву труб, що контактують з корозійними середовищами, обов’язкове інертна фторполімерних оболонка.

Споживання електроенергії

Кабельний нагрів відрізняється високою енергоефективністю: споживана потужність системи дорівнює тепловіддачі, тобто визначається виключно тепловими втратами. З огляду на, що системи типу «тепла підлога» зазвичай використовуються на додаток до традиційних опалювальних систем, електронагрів споживає близько половини розрахункової потужності:

 • в житлових приміщеннях, передпокоях і на кухнях – 120 кВт /кв. метр;
 • в ванних кімнатах – 150 кВт /кв. метр;
 • на утеплених лоджіях і балконах – 180-210 кВт /кв. метр.

Кабельні системи електропідігріву від «АВР ПЛЮС»

Компанія «АВР ПЛЮС» встановлює системи «теплої підлоги», а також системи антиобледеніння:

 • дахів
 • пандусів
 • трубопроводів
 • резервуарів
 • жолобів
 • водостічних труб
 • воронок

Системи сніготанення виключають утворення льоду в трубах і жолобах, на краю дахів і в інших місцях утворення криги.

При розрахунку і проектуванні кабельного нагріву довідкові дані коригуються з урахуванням характеристик опалювального приміщення, тому розробку проектної документації краще доручити фахівцям. Розрахункові завдання приймаються на сайті компанії «АВР Плюс»: залиште заявку через форму зв’язку або зателефонуйте, і ми надамо вам пораду всім технічним і організаційним питанням.

Сертифікати і ліцензії

Сертифікат офіційного партнера щітовіка Schneider Electric
Сертификат официального партнера щитовика Shneider Electric
Перелік видів робіт з будівництва об'єктів
Перечень видов работ по строительству объектов
Ліцензія державної архітектурно-будівельної інспекції України
Лизензия государственной архитектурно-строительной инспекции Украины
Дозвіл на роботи
Разрешение на работы

Власне виробництво

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних комплектуючих, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Використовуємо тільки надійні комплектуючі відомих світових виробників

Ціни на електротехнічні послуги

01

Ціни на електротехнічні послуги залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об'єкті.

02

Ціна на електротехнічні послуги значно нижче якщо ви замовляєте проектування, виробництво і монтаж у нашій компанії.

03

Точна вартість електротехнічні послуги озвучується при розрахунку кошторису поставленого завдання.

Відгуки наших клієнтів

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!

Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування