Розподільні/поверхові щити

Виробляємо високоякісні та енергоефективні розподільні поверхові щити для вирішення завдань різної складності – прийом, облік і розподіл електроенергії на квартири, захист силових розподільних ліній квартири від короткого замикання, перевантаження і забезпечення захисту людини від ураження електричним струмом при випадковому дотику до струмоведучих частин. Виробництво за технічним завданням Замовника, виконаємо будь-який нестандартний поверховий щит (індивідуального виготовлення) з Вашого запиту.

Наші принципи вирішення поставлених завдань

 • Гнучкість і швидкість в рішеннях
 • Енергетична ефективність
 • Екологічна безпека
Розподільні/поверхові щити Київ, Україна

Розподільні/поверхові щити Київ, Україна

Сучасні і надійні рішення електропостачання та автоматизації

для офісів і бізнес центрів
для кафе, ресторанів, готелів
для приватного будинку і апартаментів
для магазинів і торгово-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для медичних центрів

Поверхові розподільні щити

Поверховий щит – зручне і практичне обліково-розподільний пристрій для об’єднання силових і слабкострумових електроліній в багаторівневих будівлях. Поверхові щитки в обов’язковому порядку встановлюються в мережах багатоквартирних будинків з глухим заземленням; також за допомогою ЩЕ зручно виконувати відгалуження з використанням як мідних, так і алюмінієвих проводів, а застосування змінних рамок дозволяє встановити будь-який тип лічильника.

Призначення поверхових щитів

Поверховий розподільний щит (ЩЕ) – обов’язковий елемент схем електропостачання житлових і нежитлових багатоповерхових будівель з великим числом струмоприймачів. У електросхемах багатоквартирних будинків і багаторівневих комерційних об’єктів поверховий щит поєднує функції розподільного, облікового і захисного обладнання:

 • приймає і розподіляє енергоресурси по всіх приміщеннях на поверсі;
 • веде облік споживаного харчування;
 • захищає розподільні лінії від коротких замикань, перевантажень, витоків струму та інших аварійних ситуацій;
 • попереджає електротравми при випадковому дотику до струмопровідних елементу при порушеній ізоляції.

Види поверхових щитків

Конструктивне виконання і комплектація ЩЕ досить різноманітні; поверхові щити розрізняються між собою за способом установки, кількості групових ліній, функцій і оснащення. Модульна конструкція пристрою розширює можливості установки різних електричних апаратів; в залежності від призначення і функціоналу виділяють два типи щитів:

 • обліково-розподільні об’єднують локальні мережі приміщень на поверсі і ведуть облік споживання енергії;
 • розподільні – забезпечує подачу струму на щитки в групах, які обслуговують декілька приміщень.

За типом установки щитки поділяються на навісні та вбудовані; магістральна лінія підводиться за допомогою затискачів без розрізання магістралі. Навісний поверховий щит підходить для розведення електромереж в кабель-каналах і часто зустрічається в монолітних будинках, для зручності кріплення до стіни щиток оснащується додатковим кожухом. Вбудовувані ЩЕ встановлюються в спеціально обладнаних нішах і діляться на два типи в залежності від способу кріплення:

 • цельнокорпусние – вгвинчуються в нішу задньою стінкою;
 • каркасні – не мають задньої стінки і кріпляться на розпірних гвинтах в чотирьох точках – дві на дні і дві на даху.

Конструкція поверхових щитів

Розподільчий щит поверховий являє собою металевий зварний корпус Ip31 з антикорозійним покриттям, захищений від несанкціонованого доступу за допомогою замків і запорів. Внутрішній простір корпусу розділене на два або три відсіки, що вміщають до 20 груп апаратів; за кожним з відсіків закріплена окрема задача.

 • Обліковий відсік – вмешает лічильники і автоматичний вимикач для відключення магістральної лінії; на дверцятах зазвичай є вікно для зняття показань.
 • Абонентський відсік – містить групові вступні апарати з диференціальними автоматами або УЗО і оперативну панель.
 • Слабкострумовий відсік (опціональний) – використовується для підключення слаботочного обладнання – радіо, телефону, телевізора, роутера, домофона, пожежної сигналізації і т.д.

Кабелі підводяться до щитка через отвори всередині перфоріванной профільної конструкції слаботочного відсіку; передбачено екранування для захисту від перешкод, створюваних потужнострумової апаратурою. У продажу є модифікації розподільних поверхових щитів зі стандартним (правостороннім) і дзеркальним (лівостороннім) розміщенням слаботочного відсіку. Дверцята облікового і слаботочного відсіків замикаються на ключ, абонентський відсік закривається на клямку, а оперативна панель ховається за фальш-дверима.

В схемах ЩЕ використовують системи заземлення TN-S і TN-C-S з двома зажимами: шина N призначена для нульових провідників, а шина pE – для проводів заземлення. У старих системах TN-C спершу необхідно поділ нульового захисного провідника (pEN) на нульовий і захисний проводи.

З міркувань безпеки заземлення підключають окремо від шини N на металеву платформу або корпус щита, що не підводячи робочий нуль і захисний провід під один затиск. У модернізованих системах TN-C-S 0 є окрема шина для поділу pEN- провідника, розташована в недоступному для користувача місці.

Маркування і призначення

Система маркування поверхових щитків відображає призначення, комплектацію та типорозмір виробів: великі літери ЩЕ означають «поверховий щит», цифра перед буквами «ст» показують число лічильників, а цифри в кінці – габарити моделі (визначають по таблиці в довіднику). Пристрій підбирається з урахуванням характеристик електрообладнання та параметрів мережі на підставі інженерних розрахунків. У компанії «АВР Плюс» можна замовити розрахунок, проектування та монтаж ЩЕ і отримати консультацію експерта з питань підбору і установки щитового обладнання: чекаємо ваших дзвінків і заявок!

Сертифікати і ліцензії

Сертифікат офіційного партнера щітовіка Schneider Electric
Сертификат официального партнера щитовика Shneider Electric
Перелік видів робіт з будівництва об'єктів
Перечень видов работ по строительству объектов
Ліцензія державної архітектурно-будівельної інспекції України
Лизензия государственной архитектурно-строительной инспекции Украины
Дозвіл на роботи
Разрешение на работы

Власне виробництво

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних комплектуючих, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Використовуємо тільки надійні комплектуючі відомих світових виробників

Ціни на електротехнічні послуги

01

Ціни на електротехнічні послуги залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об'єкті.

02

Ціна на електротехнічні послуги значно нижче якщо ви замовляєте проектування, виробництво і монтаж у нашій компанії.

03

Точна вартість електротехнічні послуги озвучується при розрахунку кошторису поставленого завдання.

Відгуки наших клієнтів

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!

Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування