Щит автоматики та управління

Виробляємо високоякісні та енергоефективні щити автоматики і управління для вирішення завдань різної складності – від виробництва модульних квартирних і поверхових щитів до розробки і постачання промислових високотехнологічних систем розподілу електроенергії, систем гарантованого електропостачання і АСУ ТП. Виробництво за технічним завданням Замовника для виробничих, аграрних і промислових підприємств, в офісних центрах і супермаркетах.

Наші принципи вирішення поставлених завдань

  • Гнучкість і швидкість в рішеннях
  • Енергетична ефективність
  • Екологічна безпека
Щит автоматики і управління Київ, Україна

Щит автоматики і управління Київ, Україна

Сучасні і надійні рішення електропостачання та автоматизації

для офісів і бізнес центрів
для кафе, ресторанів, готелів
для приватного будинку і апартаментів
для магазинів і торгово-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для медичних центрів

Щити автоматики та управління

Якісні системи автоматизації вимагають захисту і локалізації органів управління для зручного використання пристроїв. Для це необхідні шафи управління і автоматики. Вони значно полегшують процес експлуатації інженерних систем.

Мета та завдання щитів управління

Шафи управління і автоматики збирають при монтажі всіх видів інженерних систем:

  • кондиціонування і вентиляції;
  • електропостачання та освітлення;
  • водопостачання;
  • газопостачання;
  • опалення.

Завдання контролерів, встановлених в щитах автоматики, – забезпечити безпечну експлуатацію апаратів, їх роботу в заданих режимі і негайне реагування системи і її компонентів при виникненні форс-мажорів.

Види щитів по функціональності

Тип конкретного щита або шафи залежить від специфіки інженерної системи. Наприклад, щити автоматики застосовуються при монтажі систем, керованих микроконтроллерами. У них встановлюються переважно індикатори, а панель управління і настройки може бути відсутнім. При монтажі систем, регульованих вручну, потрібно виробництво шаф управління з тумблерами, кнопками і сенсорними панелями. Також можливі універсальні варіанти, які поєднують обидва типи, тобто пропонують вибір між автоматикою і ручним управлінням. Наприклад, шафа управління освітленням може об’єднувати в собі автоматичні контролери та опції ручної, в тому числі дистанційної регулювання яскравості і швидкості включення світла.

Суть і призначення щитів автоматики

ШУ і ШО представляють собою апаратні комплекси з єдиною електричною схемою. Вони об’єднують всі можливості керування пристроями, забезпечуючи чітке виконання команд, виконання алгоритмів, оптимізацію режиму роботи, відображення поточних і цільових параметрів, включення сигналізації. Щити дозволяють регулювати параметри підключених систем, полегшують контроль за технікою, збирають і обробляють дискретні і аналогові сигнали. Також вони запускають тестування і діагностику для забезпечення більшої продуктивності роботи приладів. Наприклад, шафа управління вентиляцією може виявити запиленість фільтрів або виявити замерзання теплообмінників для оперативного усунення даних проблем.

Виробництво шаф і щитів автоматики

Виробництво шаф управління і автоматики проводиться строго за розробленим проектом, що враховує особливості системи автоматизації та вимоги безпеки при подальшій експлуатації. До складу пристроїв входять контролери, релейні модулі, елементи управління навантаженнями, таймери, пускачі і світлові індикатори. Набір елементів залежить від типу щита. Так, шафа управління зовнішнім освітленням оснащується лічильниками енергії, трансформаторами струму, джерелом безперебійного живлення та силовими контакторами. Незалежно від типу щита допускається використання тільки якісних матеріалів і комплектуючих. Також при реалізації проекту важливо забезпечити ізоляцію проводів і захист від пошкоджень, а всі елементи управління і індикатори – навпаки, зробити легко доступними. Фахівці Компанія “АВР Плюс” мають великий досвід виготовлення щитів автоматики різного призначення. Ми завжди готові вникнути в вашу технічну задачу і допомогти розв’язати цю проблему обгрунтовано, грамотно і оперативно.

Сертифікати і ліцензії

Сертифікат офіційного партнера щітовіка Schneider Electric
Сертификат официального партнера щитовика Shneider Electric
Перелік видів робіт з будівництва об'єктів
Перечень видов работ по строительству объектов
Ліцензія державної архітектурно-будівельної інспекції України
Лизензия государственной архитектурно-строительной инспекции Украины
Дозвіл на роботи
Разрешение на работы

Власне виробництво

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних комплектуючих, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Використовуємо тільки надійні комплектуючі відомих світових виробників

Ціни на електротехнічні послуги

01

Ціни на електротехнічні послуги залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об'єкті.

02

Ціна на електротехнічні послуги значно нижче якщо ви замовляєте проектування, виробництво і монтаж у нашій компанії.

03

Точна вартість електротехнічні послуги озвучується при розрахунку кошторису поставленого завдання.

Відгуки наших клієнтів

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!

Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування