Захист електродвигунів

Компанія «АВР ПЛЮС» втілює на нових та інтегрує в існуючі об’єкти рішення щодо захисту електродвигунів 0,4/6/10 кВ від перегріву, перевантаження, КЗ (Короткого замикання), втрати фази у Києві та Україні для промислових та енергетичних об’єктів.

Наші принципи вирішення поставлених завдань

  • Гнучкість і швидкість в рішеннях
  • Енергетична ефективність
  • Екологічна безпека
Захист електродвигунів Київ, Україна

Захист електродвигунів Київ, Україна

Сучасні і надійні рішення електропостачання та автоматизації

для офісів і бізнес центрів
для кафе, ресторанів, готелів
для приватного будинку і апартаментів
для магазинів і торгово-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для медичних центрів

Пристрої захисту електродвигуна

Електродвигун стабільно функціонує у штатному режимі, але може вийти з ладу в аварійних ситуаціях – стрибках напруги, перегріві, короткому замиканні тощо. Оперативне відключення електроприводу в аварійних режимах зводить до мінімуму негативні наслідки аварії, запобігаючи пошкодженню двигуна та інших елементів електромереж.

Для чого потрібний захист двигуна?

Електричний захист приводу продовжує ресурс безаварійної експлуатації та підвищує надійність електроустановки, запобігаючи аваріям та простому устаткуванню. При раціональному доборі обладнання установка електрозахисту незабаром окупається; найбільший економічний ефект приносять комплексні рішення, що поєднують кілька способів захисту:

  • захист електродвигунів від короткого замикання – відключає двигун при появі струмів КЗ;
  • захист електродвигунів від перевантаження – застосовується в електроустановках, схильних до перевантажень, у важких умовах пуску і при затягнутому пуску внаслідок зниження напруги, реалізується за допомогою автовимикачів та реле;
  • захист електродвигунів від перегріву – розмикає головний або керуючий ланцюг у відповідь на спрацювання термодатчиків, що фіксують нагрівання двигуна.

Методи захисту електродвигуна

Апарати для захисту електроприводу підбираються залежно від параметрів мережі, потужності, типу та призначення електроустановки, умов експлуатації тощо. Для двигунів потужністю до 1 кВт достатньо захисту від КЗ та перевантажень, для потужніших установок та спеціальних режимів експлуатації можуть знадобитися комплексні захисні пристрої.

Плавкі запобіжники

Плавкий запобіжник – одноразовий пристрій для захисту від коротких замикань, який плавиться або розривається під дією струмів КЗ та розмикає силовий ланцюг. Найчастіше захист електродвигуна від КЗ у вигляді плавких запобіжників спрацьовує швидко, але з захищає привід від навантажень; такі пристрої використовують у малопотужних мережах. Рідше застосовуються запобіжники із затримкою, що поєднують функції захисту від КЗ та від навантажень, що витримують імпульси вп’ятеро вище номіналу протягом 15 секунд.

Автоматичний вимикач

Автоматичні вимикачі захищають електродвигуни від перевантажень та коротких замикань шляхом розмикання силового ланцюга при підвищенні напруги вище заданого значення. Розрізняють два типи автовимикачів – бюджетні теплові та дорожчі магнітні; теплові вимикачі можуть витримувати значні перепади напруги, але чутливі до температури середовища; магнітні відрізняються більшою точністю та працюють у будь-якому середовищі.

Реле навантаження

Реле перевантаження встановлюють у мережах, що зазнають регулярних короткочасних навантажень, коли потрібен захист від помилкових спрацьовувань. Релейний пристрій підбирають за часом витримки; доступні моделі із затримкою 10, 20 та 30 секунд; також у продажу є електронні реле з діапазоном струму, що налаштовується, які захищають не тільки від перевантажень, але і від випадання фаз.

Вбудований тепловий захист електродвигуна

Вбудований температурний захист електродвигунів реалізується через термодатчики, вмонтовані в лобові частини статора обмотки; кінці ланцюга датчиків заводяться на клеми, яких підключають вимикач. Вбудований апарат зазвичай використовується як додатковий струмовий захист електродвигуна від затягнутого пуску, заклинювання ротора та обриву фаз. Тепловий захист електродвигуна підстрахує на випадок, якщо плавкий запобіжник або реле перевантаження не спрацює, на що можуть бути різні причини:

  • висока температура повітря;
  • часті перезапуски за короткий час;
  • двигун закритий та швидко нагрівається;
  • нестабільна робота зовнішнього захисту.

З питань підбору апаратів електрозахисту для двигуна будь-якого типу, зв’яжіться з консультантом ТОВ «АВР Плюс» або залиште заявку на сайті. Також ми виконуємо монтаж та налагодження захисних пристроїв на об’єктах та надаємо гарантії на всі види послуг – працюємо якісно, швидко та за доступними цінами!

Сертифікати і ліцензії

Сертифікат офіційного партнера щітовіка Schneider Electric
Сертификат официального партнера щитовика Shneider Electric
Перелік видів робіт з будівництва об'єктів
Перечень видов работ по строительству объектов
Ліцензія державної архітектурно-будівельної інспекції України
Лизензия государственной архитектурно-строительной инспекции Украины
Дозвіл на роботи
Разрешение на работы

Власне виробництво

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних комплектуючих, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Використовуємо тільки надійні комплектуючі відомих світових виробників

Ціни на електротехнічні послуги

01

Ціни на електротехнічні послуги залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об'єкті.

02

Ціна на електротехнічні послуги значно нижче якщо ви замовляєте проектування, виробництво і монтаж у нашій компанії.

03

Точна вартість електротехнічні послуги озвучується при розрахунку кошторису поставленого завдання.

Відгуки наших клієнтів

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!

Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування