Виробництво електрощитового обладнання

Виробляємо високоякісне і енергоефективне щитове устаткування, низьковольтні комплектні пристрої (НКУ) і щити систем автоматизованого управління (АСУ) для вирішення завдань різної складності – від виробництва модульних квартирних і поверхових щитів до розробки і постачання промислових високотехнологічних систем розподілу електроенергії, систем гарантованого електропостачання і АСУ ТП.

Наші принципи вирішення поставлених завдань

 • Гнучкість і швидкість в рішеннях
 • Енергетична ефективність
 • Екологічна безпека
Электрощитовое оборудование и и системы электроснабжения и автоматизации Киев, Украина

Електрощитове обладнання, системи електропостачання та автоматизації Київ, Україна

Сучасні і надійні рішення електропостачання та автоматизації

для офісів і бізнес центрів
для кафе, ресторанів, готелів
для приватного будинку і апартаментів
для магазинів і торгово-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для медичних центрів

Виробництво електрощитового обладнання та низьковольтних комплектних пристроїв

«АВР ПЛЮС» виробляє низьковольтні комплектні пристрої (НКУ) – щитове устаткування розподілу електроенергії та щити систем автоматизованого управління (АСУ), є ліцензованим партнером-щітовіком компанії Schneider Electric.

Енергоефективне і безпечне щитове устаткування

Наявність висококваліфікованого персоналу, який виконує виробництво щитового обладнання, програмних продуктів, інструменту та оснащення, забезпечують високу якість щитового обладнання відповідно до сучасних вимог з енергоефективності та екологічної безпеки.

Виробництво щитового обладнання різного рівня складності

Наші досвідчені і висококваліфіковані інженери компанії вирішують завдання по Індивідуальні проектування і виробництва щитового обладнання різного рівня складності – від виробництва модульних квартирних і поверхових щитів до розробки і постачання промислових високотехнологічних систем розподілу електроенергії, систем якісного та гарантованого електропостачання і АСУ ТП (автоматизованих систем управління технологічними процесами) з подальшою інсталяцією виконанням пуско-налагоджувальних робіт, навчання персоналу служби експлуатації на об’єкті.

Щитове обладнання компанії «АВР Плюс»

Автоматичне введення резерву (АВР)

Автоматичне введення резерву (АВР)

Виробництво систем і пристрої автоматичного введення резерву (АВР) для гарантіровоного і безперебійного електроживлення промислових, телекомунікаційних, аграрних, ЦОД і інших підприємств. Виробництво щитів АВР виконується за технічним завданням Замовника (номінальні струми, швидкість перемикання, режиму роботи, вимог до диспетчеризації, місця установки, бюджету) на комплектуючих Schneider Electric, Eaton, Socomec, Emerson, ABB, ETI.

Пристрої компенсації реактивної потужності (ПКРП)

Пристрої компенсації реактивної потужності (ПКРП)

Виробництво систем і установки компенсації реактивної потужності за технічним завданням Замовника для підвищення енергоефективності та зниження витрат на електроенергію для виробничих, аграрних і промислових підприємств, в офісних центрах і супермаркетах. Виробляємо такі пристрої і системи компансаціі реактивної потужності: конденсаторні установки (КУ), комплектні конденсаторні установки (ККУ), автоматичні конденсаторні установки (АКУ).

Низьковольтні комплектні пристрої (НКП)

Низьковольтні комплектні пристрої (НКП)

Виробництво низьковольтних комплектних пристроїв (НКП) за технічним завданням Замовника: головний розподільний щит (ГРЩ), Щити розподільні пристрої (ВРП), щити освітлення (ЩО), щити автоматичного введення резерву (АВР), щити управління приводом (ЩУ, ЩМУ, ЯУ ), пункти розподілу електроенергії (ПР), щити кабельні, щити систем автоматизації (АСУ ТП), щити компенсації реактивної потужності, шафи комплектних трансформаторних підстанцій, щити керування електродвигунами, насосами, вентиляції, котелень.

Пристрої плавного пуску (ППП) електродвигунів

Пристрої плавного пуску (ППП) електродвигунів

Виробництво пристрою плавного пуску електродвигунів за технічним завданням Замовника для промислових і виробничих підприємств. Виробляємо системи і пристрої плавного пуску двигуна, які суттєво знижує ризики поломок і ремонту, підвищує термін служби і ефективність роботи обрудования, знижує загальні експлуатаційні витрати.

Головний розподільчий щит (ГРЩ)

Головний розподільчий щит (ГРЩ)

Виробництво ГРЩ, головний розподільний щит за технічним завданням Замовника для житлових будинків, промислових підприємств, офісних будівель, торгово-розважальних і бізнес центрів. Виробляємо щити ГРЩ як з автоматичною системою комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ), так і з автоматичною системою технічного обліку електроенергії (АСТОЕ).

 Щит місцевого управління (ЩМУ)

Щит місцевого управління (ЩМУ)

Виробництво ЩМУ, щит місцевого управління за технічним завданням Замовника для технологічних процесів на виробництві та в системах життєзабезпечення житлових, соціальних, комерційних і промислових будівель. Виробляємо шафи ЩМУ з автоматами захисту, магнітними пускателями необхідного номіналу, тепловими реле струму, автоматами захисту ланцюгів сигналізації і управління, клемними збірками та інше.

 Пункти, шафи, щити розподілу енергії

Пункти, шафи, щити розподілу енергії

Виробництво пунктів, шаф і щитів розподілу енергії за технічним завданням Замовника для житлових, комерційних, офісних будівель і приміщень і торгово-розважальних і бізнес центрів. Виробляємо сучасні, красиві, компактні і надійні щити розподілу енергії з використанням сучасних комплектуючих надійних постачальників електротехнічної продукції.

Ввідно-розподільний пристрій (ВРП)

Ввідно-розподільний пристрій (ВРП)

Виробництво ВРП, ввідно-розподільних пристроїв за технічним завданням Замовника для житлових будинків, промислових підприємств, офісних будівель, торгово-розважальних і бізнес центрів. Виробляємо щити ВРП розподільних пристроїв 6 і 10 кВ різних типів підстанцій, з Коплекти Schneider Electric представлених осередками SM6, RM6, PremSet, MC Set.

RM6 - компактний розподільний пристрій

RM6 - компактний розподільний пристрій

Компактний розподільний пристрій - RM6, призначений для установки в розімкнутих/замкнутих кільцевих і радіальних схемах живлення середньої напруги для технологічних процесів на виробництві та в системах життєзабезпечення житлових, соціальних, комерційних і промислових будівель.

Герметична осередок RM6 зі ступенем захисту модуля з високовольтним обладнанням Ip67, низьковольтного відсіку Ip3X, пристрої передньої панелі Ip3X, кабельного відсіку Ip2XС і захистом від механічних пошкоджень IK07.

SМ6 - серія модульних осередків в металевих корпусах

SМ6 - серія модульних осередків в металевих корпусах

SM6 - серія розподільних осередків з повітряною ізоляцією від Schneider Electric для роботи з розподільними підстанціями 6-10-20 кВ і РУВН в трансформаторних підстанціях. Серія модульних осередків SM6 відрізняється широкою гамою технічних рішень, простий і зручністю монтажу і експлуатації. Широка гамма осередків і модульність конструкції дозволяють адаптувати розподільний пристрій під вимогу замовника.

Реконструкція/ремонт АВР

Реконструкція/ремонт АВР

Ремонт систем і пристроїв автоматичного введення резерву (АВР) в промислових, телекомунікаційних, аграрних, ЦОД і інших підприємствах. У нашій компанії є тривалий досвід монтажу нових та реконструкції діючих пристроїв і ремонт АВР на різних об'єктах як комерційного, так і промислового сектора. У стислі терміни можемо запропонувати оптимальне рішення.

Щит автоматики та управління

Щит автоматики та управління

Виробляємо високоякісні та енергоефективні щити автоматики і управління для вирішення завдань різної складності - від виробництва модульних квартирних і поверхових щитів до розробки і постачання промислових високотехнологічних систем розподілу електроенергії, систем гарантованого електропостачання і АСУ ТП. Виробництво за технічним завданням Замовника для виробничих, аграрних і промислових підприємств, в офісних центрах і супермаркетах.

Розподільні/поверхові щити

Розподільні/поверхові щити

Виробляємо високоякісні та енергоефективні розподільні поверхові щити для вирішення завдань різної складності - прийом, облік і розподіл електроенергії на квартири, захист силових розподільних ліній квартири від короткого замикання, перевантаження і забезпечення захисту людини від ураження електричним струмом при випадковому дотику до струмоведучих частин. Виробництво за технічним завданням Замовника, виконаємо будь-який нестандартний поверховий щит (індивідуального виготовлення) з Вашого запиту.

Щит освітлення

Щит освітлення

Компанія АВР Плюс пропонує енергоефективні рішення проектування, виробництва і монтажу устаткування для систем освітлення. Виробництво щитів освітлення за технічним завданням Замовника для підвищення енергоефективності та зниження витрат на електроенергію для виробничих, аграрних і промислових підприємств, в офісних центрах і супермаркетах.

Щит ВРП

Щит ВРП

Виробництво щитів ВРП за технічним завданням Замовника для житлових будинків, промислових підприємств, офісних будівель, торгово-розважальних і бізнес центрів. Залежно від особливостей об'єкта, на якому передбачається установка, щити вводно-розподільних пристроїв можуть проводитися в різних виконаннях - в підлоговому або підвісному.

Щити керування насосом

Щити керування насосом

Виробляємо високоякісні і надійні щити управління насосом для вирішення завдань різної складності, наповнення щита управління може бути різним і залежить від кількості обслуговуваних об'єктів. Виробництво за технічним завданням Замовника для житлових, комерційних, офісних будівель і приміщень і торгово-розважальних і бізнес центрів.

Виробництво електрощитового обладнання АВР Плюс

 • низьковольтні комплекной пристрої
 • розподільні пристрої РУ 0,4 кВ на базі prisma, prismaplus, Sarel, Triline, Rittal;
 • пристрої ввідно розподільні ВРУ, УВР
 • пристрої розподілу електроенергії ГРЩ, ВРУ;
 • системи електроживлення
 • щити автоматизованого введення резерву: АВР і всі їхні модифікації;
 • щити обліку і контролю ЯУР, ЩУ;
 • щити управління приводом ЩУ, ЩМУ, ЯУ;
 • пункти розподілу електроенергії ПР
 • щити кабельні;
 • щити поверхові;
 • щити освітлення;
 • щити компенсації реактивної потужності;
 • щити низьковольтні розподільні для трансформаторних (цехових) підстанцій;
 • щити систем автоматизації – АСУ ТП;
 • щити контрольно-вимірювальних приладів і автоматики (КВП і А);
 • щити керування асинхронними електродвигунами (з частотно керованими пристроями і пристроями плавного пуску);
 • шафи комплектних трансформаторних підстанцій власних потреб 0,4 кВ;
 • щити керування насосними агрегатами;
 • щити АСУ вентиляції;
 • щити АСУ котелень.

Представлений список електрощитового обладнання не є вичерпним.

Ступінь захисту щитового оборудованіяот від Ip20 до Ip54 і Ip67

Ступінь захисту щитового обладнання АВР Плюс від Ip20 до Ip54 і Ip67, відповідно передбачаються герметичні вводи для кабелю в корпусі щитів, а всередині по необхідності вироби комплектуються Клемники, що дозволяє швидко виконати підключення обладнання на об’єкті. Органи управління (ручки перемикачів, кнопки), прилади сигналізації та контролю інтегруються в двері (передні або бічні панелі) в залежності від вимог.

Сертифікати і ліцензії

Сертифікат офіційного партнера щітовіка Schneider Electric
Сертификат официального партнера щитовика Shneider Electric
Перелік видів робіт з будівництва об'єктів
Перечень видов работ по строительству объектов
Ліцензія державної архітектурно-будівельної інспекції України
Лизензия государственной архитектурно-строительной инспекции Украины
Дозвіл на роботи
Разрешение на работы

Власне виробництво

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних комплектуючих, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Використовуємо тільки надійні комплектуючі відомих світових виробників

Ціни на електротехнічні послуги

01

Ціни на електротехнічні послуги залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об'єкті.

02

Ціна на електротехнічні послуги значно нижче якщо ви замовляєте проектування, виробництво і монтаж у нашій компанії.

03

Точна вартість електротехнічні послуги озвучується при розрахунку кошторису поставленого завдання.

Відгуки наших клієнтів

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!

Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування